Allah sizi hem bu dünyada hem de ahirette en yüce makamlara erdirsin. Ayağınıza taş değmesin. Siz ve sizin soyunuzdan gelen herkese Rabbim hayırlı ve sağlıklı ömürler nasip eylesin. Çok mükemmel bir insansınız. Allah sizi ahirette peygamberimize komşu eylesin. Amin.

post
Esma Şenel

20 yıl önce kayın pederimi bel fıtığından ameliyat etmiştiniz. Allah sizden razı olsun. Dünya ve ahiretin güzel olsun inşallah

post
Salih Biçen

İnsanlığın ve vicdanı bitmeyen sizin gibi değerli bir doktorun olması onur verdi. Rabbim sonsuza dek Cemalullah’ ını görmenizi nasip etsin. Her şey için çok teşekkür ederiz.

post
Ayşe Kale

Tek kelimeyle mucize bir Dr kim ne derse desin yasayan bilir Allah Doktorumuza sağlıklı uzun ömürler versin ki tüm hastalar Doktorumuzun mucizelerinden faydalansın…

post
Sevda Saldere

Sayın Hocam, dün yazmaya çalıştım fakat internetteki problem yüzünden size ulaşamadım. Pazartesi günü annem Sevgi Şenel’ i muayene etmiştiniz. Ben bizzat gelip tanışmayı çok istedim ama derslerim olduğu için gelemedim. Hocam yardımlarınız, insanlığınız ve dahi ilmi irfanınız ile bizi aydınlattığınız için çok teşekkür ederim. Bu kirli dünyada nasıl bu kadar temiz kalabildiniz? Allah sizden bin kere razı olsun. Ahirette inşallah Peygamberimize komşu olursunuz. Sizin gibi insanları tanıdıkça gerçekten umutlanıyor ve sizler gibi bir akademisyen olmak istiyorum. Allah size sağlıklı ve uzun ömürler nasip eylesin inşallah. Selam ve dua ile.

post
Esma Şenel

Ben Adana’da yaşıyorum.  Allah’ın izniyle üç yıl evvel Ahmet Bey’e kanal daralması ve bel fıtığından ameliyat oldum. İnanın çok iyiyim. Hiçbir ağrım kalmadı. Her işi yapıyorum, yürüyorum, araba kullanıyorum. Allah Doç. Dr. Ahmet Yıldızhan’dan razı olsun. Allah Ahmet Bey’in dünya ve ahiretini mamur eylesin. Hayırlı, sağlıklı, mutlu, huzurlu uzun ömürler versin. Her zaman dua ediyorum…

post
Osman Avan Emekli Tarih Öğretmeni

Çok Değerli Hocam,

Yollamak lütfunda bulunduğunuz yeni yayınınız “Bel Fıtığı ve Korunma Yolları” kitabınız için teşekkür ederim. Ben iki yıl evvel ayağında ağrı ve yürüme zorluğu çeken, başarılı spinal kanal “en yüksek dereceli” ameliyatı geçiren, aradan geçen süre içinde bugün 73 yaşında rahat problemsiz yaşamına devam eden hastanızım ve eski zahmetli günleri hatırlayınca sizi şükranla yad ediyorum.

Kitabınızı okudum, yeni bilgilerle günlük yaşamımda kitaplığımda her zaman en çok başvuracağım bilgi hazinesi olacaktır. Her şey için teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar, esenlik temennisiyle saygılar.

post
Ahmet Candan Pekiner

Sevgili kızım Ayferciğimi şifaya kavuşturan DOKTOR Sayın Ahmet Yıldızhan Beyefendiye sonsuz teşekkürler, sevgiler, saygılar.

post
Çok Değerli Sanatçı ve Bestekarımız Mediha Şen Sancakoğlu

1995 yılında ameliyat oldum. L3-L4, L4-L5, L5-S1 seviyelerinden. Ameliyattan 3 ay sonra güreş de yaptım, fındık da taşıdım. Allah razı olsun Hocamdan, 23 sene bitiyor hiçbir şikayetim yok. Saygılar.

post
Mustafa Zuhuri Erdoğan

Annem iki hafta önce omuriliğinden 2. kez tümör aldırdı. İki ameliyatını da Ahmet Bey yaptı. Allah ondan razı olsun. İlk ameliyatı zaten çok başarılıydı. İkinci kez de annemi sağlığına kavuşturdu. Çok başarılı bir ameliyattan sonra şuan eski hayatına geri döndü. Gittiğimiz birçok doktor bu ameliyatı yapamayacaklarını, yapılsa bile felç kalacağını söylediler. Ahmet Bey bu riskten söz etmedi bile. Her aradığımızda kendisine ulaştık ve yılmadan sorularımızı cevapladı, bizi aydınlattı. Her daim duacıyız.

post
Emine Kabaş

Yaklaşık bir hafta önce hocamız annemi bel fıtığından ameliyat etti. Annem ağrıdan duramaz haldeyken götürdük kendisine. Ameliyattan çıktığında annem ağrılarından kurtulduğuna inanamıyordu. Ameliyattan çok korkuyordu ancak hocamın sayeside bu korkularının yersiz olduğunu gördük. Hastanede sadece 1 gece kaldık. İkinci gün hastamızı yürütebildik. Şu an çok iyi. Bunda hocamızın payı çok büyük. O hem çok iyi bir hekim hem de çok iyi bir insan. Hastalarına yaklaşımı da çok güzel. Kendisinden Allah razı olsun diyorum. Ve bu sıkıntıyı yaşayan herkese tavsiye ediyorum hocamızı.

post
Sibel Kendir

Allah sizden razı olsun. İlminizi yüceltsin. Ben yaklaşık 17 yıl önce ameliyat olmuştum. Çok kısa sürede iyileşip işime döndüm. Hem başarılı ameliyat geçirdim, iyileştim hem de maddi olarak da bana yardımcı oldu. Ameliyattan sonra kendisine hep dua ettim.

post
Avni Altaş

Çok değerli hocam. Ben Diyarbakır’dan Ali Derya. 21 yıl evvel sizde ameliyat oldum. Allah’a çok şükür çok iyi oldum. Bu 21 yıl zaman içinde futbol oynuyordum, avcılık yapıyordum, dağ dere demeden dağlarda geziyordum. Her türlü hareketi yapıyordum. Yük taşıyordum. Çocuğumu taşıyordum. Çok sağlıklı bir şekilde yaşamıma devam ediyordum. Bu yıl Allah’ın takdiri ve yaşımın ilerlemesi sonucu tekrardan fıtığım oluştu. Yine size geldim. Sizin bu konuda Türkiye’de 1 numara bir doktor olduğunuzu zaten bilmeyen yok. Yine Allah’ın izniyle sizin sebep olmanız hasılıyla tekrar güzel bir ameliyat geçirdim. Çok şükür iyiyim. Ağrılarımdan kurtuldum. Allah sizden razı olsun. Sağ olun var olun. Dualarımda her zaman varsınız. Yüce Rabbim her daim yanınızda olsun. Allah’a emanet olunuz. Hürmetlerim, saygıdeğer güzel insan.

post
Ali Derya

Selamünaleyküm. Biz Hüseyin Tavşan ailesi olarak ilk önce eşim, sonra kendim, daha sonra annem, 14 sene sonra da tekrar eşim 19.12.2014’te başka bir fıtıktan Doktor Ahmet Yıldızhan’a ameliyat olduk. Kendisinden çok memnunuz. Allah razı olsun. Başarılarının devamını diliyorum. Rabbim iki cihan saadeti versin. Dualarımız sizinle.

post
Hüseyin Tavşan

İki ay önce Dr. Bey’de ameliyat oldum. Elhamdülillah ameliyatım çok iyi geçti. Almanya’da L4-L5 disklere 6 tane vida ile sabitleme yapılacaktı, yüzde 80 hareket kaybınız olacak dediler. Ameliyattan sonra Almanya’da tekrar muayene oldum, ameliyatımın çok iyi olduğunu onlar da tasdiklediler. Dr. Ahmet Bey gerçekten işinin ehli, çok mütevazı ve de ağzı dualı, mükemmel bir insan. Tavsiyem o ki belinizden kritik bir ameliyat olacaksanız lütfen önce Dr. Ahmet Bey’e bir görünün derim. Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum, ömrüne bereket. Allah böyle güzel insanları her daim karşımıza çıkarsın. İnşallah.

post
Emine Gül

Ben 15 yıl önce Ahmet Hocam’ a bel fıtığı ameliyatı olan bir öğretmenim. Ameliyatım çok iyi geçti. Beş yıl önce de Allah’ın takdiri olarak başka bir noktadan bel fıtığı ameliyatı oldum. Ondan da çok memnunum. An itibariyle sol koluma vuran bir ağrı var. Acil olarak kalp şüphesiyle 3 gündür hastanedeyim. Ama kalp değilmiş. Sabah olmasını bekliyorum. Ahmet Bey’in engin tecrübesine bırakacağım kendimi. İnsaniyetli olması ise apayrı bir konu. Teşekkürler Hocam…

post
Çok Değerli Bir Öğretmenimiz

Değerli hocam,

Bugün hayatımın en güzel sürprizlerinden birini yaşattınız, size her zaman minnettar olacağım. Bel Fıtığı ve Korunma Yolları isimli (adıma imzalı) kitabınız bugün elime ulaştı. Bu nazik ve düşünceli hareketiniz nedeniyle size ne kadar teşekkür ve dua etsem elbette hakkınızı ödeyemem.

26.04.2019 tarihinde size geldiğimde yaptığınız yardımlar ve vermiş olduğunuz ilaçlar ile şu anda bel fıtığı ağrıları tamamen geçmiş durumda. Gerek egzersiz hareketleri ve gerekse ilaçları düzenli kullanmam sonucunda bel fıtığı nedeniyle bacağımdaki tüm ağrı ve uyuşmalar şu anda hiç hissedilmiyor. Bu konuda her zaman size minnettarım.

Allah’a emanet olun.

post
Armağan Kara

Gerçekten Doktor Bey çok iyi bir insan ben ığdır dan gittim bana da çok yardımcı oldu kendisine teşekkür ederim. Allah razı olsun kalbi güzel insan.

post
Fatma Yılmaz

Rabbim sizden razı olsun. Sekiz yıl evvel felç ihtimaliyle girdiğim ameliyat öncesi yüreğime dokunan sözleriniz benim için çok önemliydi. O günü ve sizi hep dua ile anıyorum. Siz beni dardan kurtardınız. Rabbim sizi ve ailenizi hiç darda bırakmasın. Daima yar ve yardımcınız olsun değerli hocam.

post
İlknur Hanım

Sn. Hocam üç sene evvel beni ameliyat etmiştiniz. Bel fıtığı ve kanal daralması,
Allah razı olsun. Her zaman duacınızım. Çok teşekkür ederim. Bir ara ziyaretinize geleceğim. Sevgi ve saygılarımla.

post
Füsun Tunca Ak

Sizin gibi muhteşem insanları duydukça memnun oluyoruz.

post
Gülşen Sevimli

Ne güzel davranış sizi tebrik ederim Rabbim yardımcınız olsun Allah iyilerle karşılaştırsın emekleriniz zayi olmasın inşallah

post
Gülçin Yılmaz